zirkonyum diş ücretleri

Zirkonyum Diş Ücretleri 2016

Zirkonyum Diş Ücretleri 2016

2015 Yılı tarifesine göre zirkonyum diş ücretleri, estetik görünüm zenginliği sunması açısından uygulama ve tedavi farklılığına göre değişiklik gösterebiliyor. Son güncel fiyatlandırma hakkında bilgi edinmek için 0 212 213 76 76 telefon numaramızdan bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Enflasyon artış oranına göre değişkenliğin oluştuğu uygulamada enflasyon oranından daha yüksek artış gerçekleşmeyeceği gibi İstanbul Diş Hastanesi kurumsal ilkeleri çerçevesinde geçmiş yılda başlattığı kampanya dönemini bu yılda sürdürerek hasta beklentileri çerçevesinde yeniden şekillendiriyor.

Uzun ömürlü olmasının yanı sıra bilgisayar destekli tasarım sonucu meydana gelen zirkonyum kaplamalar zaman içerisinde maliyetinin fazlasıyla karşılığını verebilecek niteliktedir. uygulama hem kesik dişe adaptasyon hem de estetik görünüm artısı ile her zaman tercih edilebilir özelliğini devam ettirecek kalitededir.

Klasik diş tedavilerinde porselen dayanıklılığını artırmak için yerleştirilen metal destek, zaman içinde estetik duruştan yoksunluğu nedeniyle yeni arayışı beraberinde getirdi. Böylece çeşitli tıp alanlarında kullanılan zirkonyum diş ücretleri ile de dikkat çekerken, ağız ve diş sağlığında da kullanılmaya ve karşılığını vermeye başladı.

Tedavi süresini kısaltması ile önemli yer edinen uygulama, bir gün gibi kısa bir sürede beklediğiniz gülüşü yakalamanıza yardımcı oluyor. Çalışmada çeşitli ara aşamalar ortadan kalktığı için tedavi kısa sürede uygulanabilir noktaya geliyor ve diş hekimi için de zaman kazanımı oluşturuyor.

Estetik görünüm beklentisinin gün geçtikçe arıyor olması ve bunun karşılanabilir en kısa yollarından biri olması nedeniyle sürekli tercih edilen uygulama, ışık geçirgenliği ile doğal dişe en yakın görünümü kazandırırken, diş etine de uyumu ile dikkat çekiyor.

Bugüne kadar yapılan araştırmalarda reaksiyon gösteren herhangi bir bulguya rastlanmayan uygulama, vücut ile yüzde yüz uyumluluk göstermektedir. Isı yalıtımını nitelikli bir şekilde yerine getiren bu madde aynı zamanda yiyecek ve içeceklerde sıcak soğuk dengesini koruyarak kullanıcıya her hangi bir rahatsızlık doğurmaz.

İstanbul Diş Hastanesi olarak nitelikli uygulama ve çalışmalarımızı kurumsal ilkelerimiz çerçevesinde yerine getiriyor, yüzde yüz hasta memnuniyetini sağlayacak alt yapı zenginliği içinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bizlere Şişli 0 212 213 76 76 ve Kadıköy  0 216 346 03 47 numaralardan ulaşabilir ve herhangi acil durum karşısında ilk müdahale talep edebilirsiniz. zirkonyum diş ücretleri 2015…

admin • 18 Şubat 2015


geri

ileri

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *