porselen diş ücretleri

Porselen Diş Ücretleri 2016

Porselen Diş Ücretleri

Estetik kaygı taşıyan ve bununla birlikte diş sağlığına önem verenlerin tercihi olan tedavi, porselen diş ücretleri ile de ayrıca önemini bugünde koruyor. Bu uygulamayı diğer tedavi şekillerinden ayıran en önemli özellik ise; lamine ve zirkonyum dişlere göre doğal yapıya çok daha yakın duruş göstermesinin yanı sıra güzel görünümlü diş özelliğini de barındırmasıdır.

Ülkemizde her yıl Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından tavsiye niteliğinde fiyat tarifesi açıklanmış olsa da bu tarife tavsiye niteliğindedir. Yeniliğin ve değişimin sürekli olması nedeniyle ülkemizde yer ve konum değişikliği fiyat aralığı farklılığını da beraberinde getiriyor. Aynı il içinde farklı ilçelerde fiyat değişikliği de belirli esaslara göre değişiklik gösterebilir. İstanbul Diş Hastanesi olarak hasta hakları çerçevesinde ekonomik fiyat politikası ile önemli bir denge oluşturulmakta ve hasta lehine ayrıcalık ilk plana alınmaktadır. Tedavi aşamaları ve porselen diş ücretleri 2015 hakkında güncel bilgilerin yanı sıra tüm detayları Şişli 0 212 213 76 76 ve Kadıköy 0 216 346 03 47 telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Bu tedavi diğer uygulamalara nazaran biraz daha yüksek bir maliyet sergilerken, işçilik ve girdi fiyatları fiyat değişikliğinin ana nedenidir.  Diğer yandan fiyat farklılığı yalnızca diğer tedavi yöntemlerine kıyasla gerçekleşmemekte, porselen dişler arasında da fark bulunmaktadır.

Ücret değişikliğinde belirleyici unsurların başında kullanılan malzeme ve malzemenin kalitesi geliyor. Uygulama altına yerleştirilen metal destek de fiyat farklılığının bir başka nedenidir.

Kaplama ayrıca diş sayısına bağlı olarak da değişiklik gösterdiğini belirtmek gerekiyor.

Sağlıklı dişlere sahip olmak, günümüz sosyal hayatın bir parçası ve belki de bir gerekliliği olurken, aranılan şartların en başında ise ömür boyu kullanım olanağının yer alması şartı aranıyor. Porselen dişler bakımları dikkatli bir şekilde yapıldığı takdirde uzun ömürlü olması ile dikkat çekerken, diş kayıplarının neden olduğu ileri derece ortodonti tedavi gereksinimi yerine hastalar tarafından kabul gören porselen diş, diş çürüğü gibi durumlarda dişin çekilmesi yerine küçültülerek üzerinin kaplanmasına da olanak sağlıyor. Porselen tedavisi ayrıca  doğal diş kadar sağlıklı bir görüntü çizerken, gülüşünüzü saklamanıza gerek duymayacağınız bir tedavidir aynı zamanda.

İstanbul Diş Hastanesi olarak porselen kaplama tedavilerinizi son teknolojik yenilenmenin yanı sıra konusunda uzman diş hekimi kadrosu ve ekonomik fiyatlar çerçevesinde yerine getiriyoruz; bize danışmadan diş tedavisine evet demeyin.

admin • 16 Şubat 2015


geri

ileri

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *