istanbul diş hastanesi
23

istanbul diş hastanesi randevu

istanbul diş hastanesi

Randevu için Şişli 0 212 213 76 76  – Kadıköy 0 216 346 03 47 telefonlarımızı arayabilirsiniz.  istanbul diş hastanesi nerede ? 20 Yıllık deneyim ve birikimle her zaman yanınızda… Şişli’de sonra şimdi de Kadıköy sağlık merkez hastanemizle hizmetinizdeyiz. Lütfen, randevu alınız…

Sağlık hizmetinde hasta beklentilerinin yeniden şekillendiği günümüzde, tam yirmi yıldır tüm hizmet ve çalışma aşamalarını kurumsal bilinç ve disiplin altında gerçekleştiren kuruluşumuz, günümüz dünya standartlarının üstünde bir anlayışla İstanbul’da pek çok merkezde sağlık konusunda sizlere öncü kuruluş hizmetini geçmişte olduğu gibi bugünde başarı ile sürdürüyor.

Sağlık, hangi branşa ait rahatsızlık sonucu bozulmuş olursa olsun, kontrol altına alınması, tedavi süreci ve sonuca ulaşmak açısından disiplin ve özveri bir sağlık kurumunun öncelikleri arasındadır. Sorumlu kurum anlayışı ile bugün yediden yetmişe ağız ve diş sağlığı konusunda lider ve öncü bir duruş sergileyen kuruluşumuz, ilk karşılama anından başlayarak programlı ve düzenli uygulamalarını tüm tedavi süresi boyunca yerine getirmenin haklı mutluluğunu yaşıyor. Sağlık konusunda göstermiş olduğu titizlik ve sorumluluk bugün kurumumuzu bir marka değer olarak sizlere yansıtıyor. Kazanılmış bu değer çerçevesinde hasta ayrıcalıklarını sizlere sunabilmenin başarısı ile hizmetlerimizde son teknolojik yenilikleri de anında adapte ediyoruz.

Her zaman üstün sağlık hizmet dustürü ile yaklaşan kuruluşumuz, kalitenin yanı sıra ekonomik fiyat politikası ile de siz değerli hastalarımıza hizmetlerini devam ettiriyor. Kurumsal başarının yalnızca hizmet kalitesi ile sınırlı olmadığının gayet farkında olan kurumumuz, hasta-kurum denklemine sağlamlık katabilmek için düzenli olarak indirim günleri ve kampanyalar ile etkinliklerini pekiştiriyor. Çalışma mekanizmasında toplumsal bilinçlenmenin de önemi devamlı vurgulayan kuruluşumuz, her türlü kitle iletişim araçlarını kullanarak sizlere bu konuda aydınlatıcı bilgi aktarımını sürekli bir şekilde yerine getiriyor. Kuruluşumuz istanbul diş hastanesi, sağlık hizmetleri bilgilendirme çalışmasını, doğruları anlama sistematiğini harekete geçirerek toplum geneline yayma konusunda büyük bir hassasiyet gösterirken, aynı zamanda gelecek kuşakların daha sağlıklı ağız ve diş bakımı konusunda gelişmelerini de bir nevi takip ediyor.

Gece açık dişçi hizmetini nöbetçi dişçi uygulaması ile yıllardır yerine getiren kuruluşumuzda;

 

Ortodonti Tedavi, İmplant diş, porselen diş, zirkonyum diş, lamine diş kaplamalarının yanı sıra diş teli, çocuk diş tedavileri, estetik diş kazanımı ve diğer diş tedavilerinin tamamı gerçekleşiyor.

Kurumsal perspektifini dünya standartları ile buluşturan kurumumuzda, İstanbul dişçi hizmetleri çerçevesinde sağlık konusunda uzmanlaşmış bir ekip çalışması yürütülürken, özellikle son on beş yılda diş ve ağız sağlığına gösterilen ilgi, sektörün gelişiminde hız kazanmasına da vesile olurken, sağlık kadroları, teknolojik yenilenme de önemli bir ivme kazandı. Türkiye’nin kurulduğu gün ilk ağız ve diş sağlığı merkezi unvanına sahip olan tek kuruluşu olan kuruluşumuzda gerek misyonu gerekse vizyonu ile ilk günden itibaren sektörde öncülüğünü ve liderliğini bugünlere taşıdı.

Sitemizde, sizlere mümkün oldukça aydınlatıcı bilgiler sunuyoruz. Bu bilgiler çerçevesinde aktarılanlar herhangi bir tanı veya tedavi gerektiren noktaların benzerlikleri nedeniyle siz değerli ziyaretçilerimizin şikayetlerini birebir tanımlamamaktadır; bu nedenle bireysel olarak doktorunuzla yapacağınız görüşmeyi esas almanız gerekiyor. Tıbbi tanı ve tedavi aşamaları için doktorunuzla yapacağınız görüşme, sizin için ilk esas alacağınız ciddiyettir. Doktor tavsiyesi ile tanı, tedavi ve sonuç odaklı hareket edilmesi gerekmektedir.

Randevu

Daha sağlıklı diş yapısı için gülüş tasarımı programlarımızdan yararlanabilir, tedavilerimiz hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken size yakın herhangi bir sağlık kuruluşumuzla iletişime geçmenizdir. Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kesintisiz hizmet gerçekleştiren kuruluşumuz, tüm hastalarımıza ayrıcalıklı hizmet politikası ile kurumsal hizmet veren kuruluşumuzda tüm tedavilerinizi yerine getirebilir, dünya ölçeğinde laboratuvar çalışmalarından anında yararlanabilirsiniz.


SGK Anlaşmalı Tedavi Hizmetlerimiz Başlamıştır … istanbulda diş hastaneleri

Kurumumuz SGK anlaşmalıdır.

 

İmplant diş

Zirkonyum diş

İmplant diş

Porselen diş

Diş teli tedavisi

Ortodonti

Çocuk diş hekimliği

7/24 Acil Diş Hastanesi

Nöbetçi dişçi uygulaması

Sağlık kuruluşumuz ile ilgili aramalar

İDH Kadıköy Hastane Kompleksimizde yer alan Diş Hastanesi, ağız ve diş sağlığı alanında tüm tedavileri yapabilecek şekilde modernize bir çalışma içindedir… İstanbul Kadıköy bünyesinde 150’den fazla uzman hekim ve 200’den fazla profesyonel ekipman bulunduran kuruluşumuz, ilk günden bugüne tek işimiz ağız sağlığı mottosuyla çalışmalarına geçmiş yıllardaki başarılarına yenilerini ekleyerek devam ediyor. 

Neden Biz?

Hizmet anlayışını her geçen gün daha da yukarıya çıkarma ilkesi ile hareket eden kuruluşumuza, yurt içi talebin yanı sıra öncelikle Norveç ve İsveç gibi kuzey Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, vatandaşlarımızın yoğun yaşadığı Fransa, Belçika, Hollanda ve Almanya gibi ülkelerden de yüksek oranlarda baş vuru gerçekleşiyor. Yirmi yıllık nitelikli sağlık hizmeti üretimini profesyonel kadrosu ile gerçekleştiren kuruluşumuz, teknik araç ve gereç donanımı ile zengin bir alt yapıya sahip olarak, dünya ölçütlerinin üzerinde hasta sağlığını birincil öncelik olarak ele alıyor.

Ağız ve diş sağlığında yüksek kalitenin adresi olan hastanemize sizleri de bekliyoruz. Sağlık konusunda göstermiş olduğu titizlik, istanbul diş hastanesi nerede? Acil dişçi mi arıyorsunuz? Nöbetçi dişçi istanbul diş hastaneleri…

http://www.istanbuldishastanesi.org/dis-hastanesi.htm sayfamızda diş hastanesi hizmetlerinin yanı sıra tedavi yöntemleri ve tedavi klinikleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

admin • 6 Ocak 2015


geri

ileri

Yorumlar

 1. suleyman 30 Ocak 2015 - 13:22 Cevap

  Güzel hastane. Hayırlı işler.

 2. kadriye 23 Mart 2015 - 15:27 Cevap

  kütahya da yaşıyorum. Yaşadığım şehirde implant yapan hekim bulunmuyor. benim problemim gömülü kanin dişti. kütahya da tel tedavisine başladık. Süt dişlerim alındıktan sonra gömülü dişlerim ankara ünv hastanesinde ameliyatla alındı. şu anda implant yapılacak olan yerlere yeterli boşluğun hazır olduğunu söylüyor ortodontist doktorum. Fakat teli implant yapacak olan hekimin çıkarmasını söylüyor. dişler kayabilirmiş.ayrıca iki taraftaki boşlukların eşit değilmiş. Bunun için ne yapabiliriz. Bana fiyat ve teknik konularda yardımcı olabilir misiniz

 3. admin 24 Mart 2015 - 16:32 Cevap

  Kadriye hanım,
  0 212 213 76 76 Numaralı Danışma Hattımız ile iletişime geçmeniz halinde tüm ayrıntılar size aktarılacaktır. Tekrar geçmiş olsun. Sağlıklı günler diliyoruz.

 4. Selahattin 20 Nisan 2015 - 10:33 Cevap

  Tüm diş tedavilerini yaptırdığımı bir hastane. İstanbul’da yaşayanları çok şanslı olarak görüyorum, hizmette kaliteli olduğu gibi güler yüzlü yaklaşımı ile de tam bir kuurmsal anlayışa sahipler.Kendilerine teşekkür ediyorum.

 5. Halil 7 Mayıs 2015 - 15:36 Cevap

  Çalışmalarını yakından takip ettiğimiz sağlık kuruluşu olan İstanbul Diş Hastanesi, ayrıca tedavi gören hastalar arasında yapılan anketle de kendini ispatlamıştır. Anket sonuçları 2 mayıs günü Milliyet’in internet sitesinde açıklandı.

 6. sukru akdere 8 Mayıs 2015 - 15:24 Cevap

  Merhaba ortodonti tedavi olmak istiyorum 20 yasindayim. Istanbulda yasiyorum . istanbul capa ortodonti merkezinde tedavi oldum. 3 tane dolgu yapilcak dis teli tedavisiyle birlikte 4000 lira dediler. Bütcem bunu kaldirmiyor. Sonra arastirmaya basladim internette sizi buldum fiyat olarak 1000 ila 2500 lira arasinda diye bir yazi okudum bunlar eski fiyatlar midir gelip muayene olmali miyim ?

 7. İstanbul Diş Hastanesi 16 Mayıs 2015 - 22:05 Cevap

  Fiyat ve sorularınız için bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

 8. beyhan korkmazoğlu 20 Mayıs 2015 - 00:37 Cevap

  Ben 59 yaşımdayım 17 senedir dişsiz yaşıyorum takma diş takamıyorum modem bulanıyor sürekli öğürüyorum babamdan emekli maaşı alıyorum 330tl bana yardımcı olur musunuz cevap verirseniz çok sevinirim

 9. Meral Arslan 22 Mayıs 2015 - 17:08 Cevap

  İstanbul Diş Hastanesinden öğrendiğim bilgiye göre burada fiyat açıklamak mümkün değilmiş. Telefonla iletişime geçtiğiniz takdirde yalnızca fiyat değil, her konuda yardımcı oluyorlar.

 10. Tuğba gurleyen 1 Ekim 2015 - 21:50 Cevap

  Merhaba benim dislerim fırlak dismis. on çene önde daha önce tedavi gördüm fakat duzelmedi. Dış altı teli var mı . ya da zikroynum diş yaptıysam küçük ve içerde olur mu. SGK ne kadar indirim Yapıyorsunuz. hoşçakalin.

 11. meltem cordukcu 25 Ekim 2015 - 16:14 Cevap

  Benim sol üst çene 2 sol alt çene 2 sağ alt çene 2 toplamda 6 inplant dis gerekiyo ssk liyim eşimden yararlaiyorum ve inplant yaptırmak istiyorum yardimci olurmusunuz fiyat konusunda? …

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published / Required fields are marked *